Hakkımızda
1965 yılında kurulmuş olan Akınbay Tekstil 1994’ te şirketleşmiş ve bayan fantezi kumaş ağırlıklı olmak üzere tekstil ürünleri ile faaliyetlerini sürdürmüştür.
Kuruluşunun üzerinden geçen yarım asırlık süre zarfında, alanında edindiği tecrübeyi üretim anlayışına işlemiş bir kuruluştur.
Bu bilgi ve birikimini AKINBAY TEKSTİL olarak devam ettirdiği Bursa’ daki tesisinde Tekstil ve Konfeksiyon sektöründeki değerli müşterilerine  bir hizmete dönüştürmüştür.
Faaliyetlerini kendi fabrika binasında devam ettiren Akınbay Tekstil pazarlama kanadında da güçlenerek, aracılığını yaptığı bayan fantezi tekstil grubu başta olmak üzere bütün tekstil grubu ürün gamında satışlarını gerçekleştirerek, günümüzdeki birçok Marka ürünün “kaliteli ürün” olmasının altında yatan güç olarak FARK YARATAN FİRMA olma özelliğini korumuştur.
Bununla birlikle Kalite ve Müşteri Memnuniyetini arttırmayı da kendine bir hedef olarak belirlemesi;Akınbay Tekstilin sektöründe öncü ve yol belirleyici firmalardan biri olması sağlamıştır.
Sektöründe gerek Tekstil ve gerekse Konfeksiyoncular tarafından TERCİH EDİLEN firma olmasını da sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübe gibi yan değerleri ile edindiği DÜRÜST ve KALİTELİ ÜRÜN anlayışına borçludur.
 
İşletme anlayışı “Gelen Siparişleri Zamanında ve Eksiksiz olarak “Tam Zamanında” Teslim Etmek” olan Akınbay Tekstil kurulduğu günden bu güne dek bu sözünü yerine getirebilir olmasıyla ayrıca haklı bir gurur duymaktadır.  

 
 
Ana Sayfa | Ürünlerimiz | Hakkımızda | İletişim | İstatistik

Duyurularımızdan Haberdar Olmak İster misiniz?


Akınbay Tekstil İnşaat Taahhüt Turizm Gıda San. ve Tic. A.Ş. -
Tel: 0224 261 07 19 - Faks: 0224 242 00 12
Çabukel

Bugün:3 

Tekil:10930 

Aylık:186  

Toplam Ziyaret:95537